Vile me qira pese kateshe tek vilat Gjermane

6,900€ Per muaj

Pershkrimi

Vile me qira 5 kateshe tek vilat Gjermane ne nje zone shume te mire te qete 1.5 km larg qendres se Tiranes. Vila ka 28 dhoma dhe 8 banjo.  Ballkone te bollshme  me 2 garazhde te ndara e rrethuar me kopshte dhe peme frutore. Hapsirat e brendshme te viles jane pjeserisht te mobiluara  me mobilje klasike,  dysheme  parket druri cilesor pllaka cilesore dhe mermer dekorativ , veshje PVC nga jashte. Vila ka sistem kaldaje me nafte, panele diellore, verande druri me oxhak per stinen e dimrit. Eshte e pershtatshme per zyra shkolla private, kurse te gjuheve te huaja ose biznese te ngjashem.

Per me shume informacion ose vizite te mundeshme mos hezitoni te na kontaktoni.

Location