Vile ne shitje ne bregdet ne Gjirin e Lalzit

€230,000

Description

Vile ne shitje ne bregdet ne Gjirin e Lalzit.

Vila ka dy kate me siperfaqe ndertimi 176 m2 dhe siperfaqe toke 422 m2.  E pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit.

Vila ofron: Termoizolim/Hidroizolim;  Ndertime super cilesore;  Kubature e rregullt;  Fushepamje e hapur nga vila;  Hapesira te perbashketa te gjelberuara;  Mirmbajtje dhe security me staf 24 ore;  Vende parkimi;  Zone ekskluzive dhe e preferuar per pushime dhe banim.