Vile per Qira me pishine brenda Rezidences Kodra e Diellit

€1,700 per muaj

Description

Vile per Qira me pishine brenda Rezidences Kodra e Diellit, kompleks ky nder me te preferuarit ne Tirane. Vila eshte 3 kateshe dhe organizimi i hapesirave te brendshme ofrojne komoditet. Vila jepet me qira bosh, vetem me kuzhine te instaluar dhe sistemin ngrohje-ftohje. Kati perdhe eshte ideuar ne nje sallon ndenjeje te madh me oxhak funsional, kuzhine te kompletuar dhe nje tualet. Ne katin e poshtem ndodhen 2 dhoma bosh nga ku dalim ne verande dhe pishine, dhome tharje dhe 1 tualet. Ne katin e siperm kemi 2 dhoma gjumi, njera me ballkon nga ku shikojme pishinen, gjelberimin e kodrave te liqenit si dhe nje tualet te madh. Ky kat ka shfrytezuar me se miri lartesine duke krijuar nje dhome papafingo e cila mund te sherbej si studio, bibliotek apo kend lorjash per femije. Vila gjithashtu ka 2 vende parkimi te dedikuar ne hyrje te saj.

Per me shume informacion apo nje vizite prane saj mund te na kontaktoni.

Location