Loading...

Vile per qira ne kompleksin Long Hill

5,000€

Pershkrimi

Vile per qira ne kompleksin Long Hill. Vila ndodhet ne nje nder komplekset me prestigjoze dhe te kerkuara pasi te ofron ambientin, komoditetin dhe relaksin e nevojshem. Zona eshte me infrastrukture te mire, e zhvilluar si dhe te ofron nje sere sherbimesh dhe facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Vila eshte ne fazat e fundit te punimeve te brendshme. Siperfaqja e truallit eshte 800m2 dhe e ndertimit 480m2. Vila eshte e organizuar ne 3 kate, kati perdhe eshte i organizuar si nje apartament, dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, lavanteri, depo dhe 2 tualete. Kati i dyte eshte open space i dedikuar ndenjes dhe ngrenies. Kati i trete ka 3 dhoma gjumi te cilat kane garderobe dhe tualet me vete secila prej tyre. Investimi i saj eshte shume cilesor dhe i bukur. Ne dysheme eshte i shtruar sistem elektrik, ku gjithashtu ka te instaluar dhe sistemin chiller. Mundesi shume mire banimi.

Per me shume informacion, jeni te mirepritur.

Vendodhja