Loading...

Vile per qira ne rezidencen “Kodra e Diellit 1”

3,000€ per muaj

Pershkrimi

Vile per qira ne rezidencen “Kodra e Diellit 1”. Vila ka arkitektur dhe planvendosje paksa ndryshe nga te tjerat ne ate rezidence. Ka nje nderthurje te bukur midis ambienteve te banimit dhe atyre cplodhese. Sapo hyn ne vile, e gjithe siperfaqja e katit i eshte dedikuar ndenjes, ka 2 ambiente te medha ndenjeje dhe kuzhinen. Kati i siperm ka 3 dhoma gjumi te bollshme, secila nga to ka garderobe te instaluar. Kati i poshtem, ka nje lartesi te madhe dhe eshte i ndare ne dy nivele, ne nje ka 2 dhoma te cilat mund te sherbejne per punonjesit ose miqte, ambienti perdhe i eshte dedikuar i gjithi relaksit.

Oborri i viles te ofron privatesi dhe nje pishine te mrekullueshme sic shihet nga fotot. Pozicioni i viles ne kompleks eshte ne piken me te larte dhe fushepamja qe te ofron nga verandat e saj eshte e bukur.

Per te pare organizimin, cilesine dhe funksionalitetin e kesaj vile, ju ftojme per nje vizite prane saj.

 

Vendodhja