Loading...

Vile per qira ne zonen e Kinostudios

Na kontaktoni

Pershkrimi

Vile per qira ne zonen e Kinostudios ne rrugen Aleksander Moisiu. Vila ndodhet buze rruges kryesore, eshte nder ato prona qe bien ne sy menjehere per pozicionin qe kane. Vila eshte e rrethuar me mur te larte, pozicionohet ne qender te prones, ka oborr para dhe pas nderteses. Siperfaqe trualli eshte 810 m2, ndersa siperfaqe ndertimi eshte rreth 400 m2, e organizuar ne 2 kate dhe nje papafingo.

Kjo prone ka qene e mbyllur per shume vite dhe ka nevoje per rikonstruksion. Fal pozicionit te saj te favorshem dhe zhvillimit te zones, kjo vile jepet per qira per perdorim komercial dhe me afat te gjate.

Per te krijuar nje ide me te mire, jeni te mirepritur per nje vizite prane saj! Vila eshte e pershtatshme per shume lloj biznesesh te ndryshme. Nqse jeni te interesuar te nisni ose te rrisni aktivitetin tuaj, ky eshte nje opsion shume i mire.

Na kontaktoni!

Specialet

Vendodhja