Vile per qira prane kompleksit LongHill

3,000€ per muaj

Pershkrimi

Vile per qira prane kompleksit LongHill. Vila eshte 2-kateshe me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe oborr te gjelberuar rreth 505 m2. Kati i pare eshte ambient ndenjeje, gatimi dhe ngrenie. Kati perdhe ka 1 studio, 3 dhome gjumi dhe nje tualet te madh.

Vila pozicionohet ne qender te kompleksit, gjelberimi rreth e perqark, qetesia dhe siperfaqja e shfrytezueshme i bejme keto lloj vilash mjaft te kerkuara. Mobilimi sic e shihni dhe nga fotot eshte i bukur, me ngjyra te ngrohta dhe mjaf cilesor. Kjo vile eshte arreduar per tu banuar vete nga pronari prandaj cdo detaj i saj eshte kuruar me kujdes.

Per dhenien me qira te saj, preferohet kontrate afatgjate dhe cmim i shkruar eshte vlera neto.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location