Loading...

Vile per Qira prane parkut te Liqenit Artificial

2,000€ ne muaj

Pershkrimi

Vile per Qira prane parkut te Liqenit Artificial, me oborr te madh te gjelberuar dhe 1 min ne kembe nga parku. Vila organizohet ne 3 nivele te ndryshme dhe ka hapesira te bollshme. Oborri i viles eshte i bollshem dhe i oganizuar kendshem me ambjente ndihmese si barbeque, depo, garazhe dhe pishine te madhe. Vila ka sallon ndenjeje te madh me oxhak funksional ne katin perdhe, kuzhina eshte e madhe dhe e vecuar dhe tualeti i dites.

Per nje vizite prane saj jeni te mirepritur.

Vendodhja