Loading...

Vile per qira prane Parkut te Liqenit

2,500€ per muaj

Pershkrimi

Vile per qira prane Parkut te Liqenit. Vile e madhe e organizuar ne 3 kate dhe nje gjysme bodrum. Vila rrethohet nga oborri i gjelberuar prej 600 m2 ne te cilin eshte vendosur dhe pishina verore. Organizimi i hapesirave aktualisht eshte ne 2 holle ndenjeje, ku njeri me kuzhine dhe tjetri me oxhak funksional, salle bilardoje dhe miqsh, 6 dhoma gjumi, 5 tualete, garderobe dhe ballkone. Vila eshte e pozicionuar me pamje nga te gjitha anet Veri-Lindje dhe Jug-Perendim.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja