Vile per qira prane Qytet Studenti

2,500€ Per muaj

Pershkrimi

Vile per qira prane Qytet Studentit per perdorim komercial. Ajo eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si kopshte, qender kursesh e te tjere. Vila ka nje oborr prej 400m2. Planimetria e viles per dy katet e para, eshte e organizuar ne 1 holl ndenjeje bashke me kendin e gatimit ,me oxhak funksional, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhomat jane te mireshperndara, me drite te bollshme natyrale si dhe cdo ambient ka kondicioner inverter. Kati i trete ka 1 holl te madh, 1 tualet dhe dalje ne tarrace, e cila shfrytezohet per vendosjen e paneleve diellore dhe depozitave ujore. Vila ka nje garazh te mbyllur, me 3/4 mundesi vendparkimi si dhe gjenerator e stabilizator energjie. Cmimi i qirase mujore eshte 2500 euro bruto.

Per me shume informacion dhe vizite prane saj, na kontaktoni.

Location