Vile per Qira prane rruges se Elbasanit

2,500€ per muaj

Pershkrimi

Vile per Qira prane rruges se Elbasanit apo 3 min nga rrethrrotullimi Saukut. Vila eshte e organizuar ne 4 kate, ku 3 jane mbi toke dhe nje bodrum i larte. Kjo vile eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si kopshte femijesh, qender kursesh e te tjere. 2 katet e para kane planimetri te njejte te organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma standarte dhe nje tualet. Kati i fundit organizohet ne nje korridor ku jane 3 dhoma dhe tualeti. Siperfaqja e katit eshte 140 m2 dhe oborri perqark viles 700 m2.

Per nje vizite prane saj apo me shume informacion mund te na kontaktoni.

Location