Vile per Shitje prane Gjirit te Lalzit

€420,000

Description

Vile per Shitje prane Gjirit te Lalzit me oborr te bollshem ne te cilin mund te behet pishina si ne projekt dhe me pamje nga deti. Vila eshte e perfunduar me te gjitha punimet e brendshme dhe eshte gati per tu arreduar. Ne dhomen e ndenjejes eshte instaluar dhe nje oxhak funksional per stinen e dimrit. Komplesi ne te cilin ndodhet vila eshte drejt perfundimit por gjithashtu ai eshte tashme i banuar.

Per ta vizituar nga afer kete vile mos nguroni te na kontaktoni.

Location