Vile per shitje prane Kompleksit Acacia

600,000€ €

Pershkrimi

Vile per shitje prane Kompleksit Acacia. Vila eshte e gatshme per banim dhe vlen per tu permendur qe, punimet dhe arredimi eshte me nga cilesoret. Ajo perbehet nga 4 kate, siperfaqe ndertimi 427 m2 dhe oborr te gjelberuar 557 m2. Planimetria e brendshme e viles eshte e organizuar ne nje sallon ndenjeje, kuzhine, 5 dhoma gjumi dhe 5 tualete.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Features

Location