Zyra me Qira, Okazion ne fillim te Bulevardit Zogu i I

€500 Per muaj

Description

Zyra me Qira, Okazion ne fillim te  Bulevardit Zogu i I. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar ne qender te Tiranes me pamje nga bulevardi Zogi i I. Ambienti perbehet nga korridori i bollshem dy banjo dy ballkone dhe tre dhoma. Gjysem i mobiluar me kondicionere, pamja eshte shume e volitshme per ushtrimin e aktiviteteve te ndryshem si p.sh klinika dentare,klinika mjekesore, zyra kontabel, avokatie etj. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte ne nje pallat te mireadministruar. Cmimi i qirase eshte i ulet ne krahasim me cmimet e qirave ne ate zone.

Per cdo informacion ose nje vizite prane kesaj prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Location