Zyra per qira prane sheshit Skenderbej

€1,400 Per muaj

Description

Zyra per qira prane sheshit Skenderbej ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Ambjenti i ketyre zyrave organizohet ne nje salle te madhe , 2 dhoma standarte , 1 tualet dhe nje ballkon. Zyrat kane ndricim natyral te bollshem fal dritareve te medha prej xhami. Zyrat jepen me qira bosh , vetem me sistemin e ngrohje,ftohje.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Location