Loading...

Zyra per qira prane zones se Gardes

1,150€

Pershkrimi

Zyra per qira prane zones se Gardes. Ambienti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati. Zona eshte e preferuar dhe nje nder te kerkuarat si per banim dhe zhvillim biznesesh te ndryshme. Ka akses ne rruget kryesore si dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh. Hapesira e ambientit eshte e mireorganizuar, inevstuar dhe e mirembajtur. Planimetria e tij konsiston ne 4 dhoma pune te ndara, korridori shperndares, 2 tualete dhe ballkon. Ambienti kryesisht ka funksionuar si klinike. Qiraja mujore eshte 1150 euro.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja