Zyre me qera ne zonen e ish bllokut

260€ Per muaj

Pershkrimi

Zyre me qera ne zonen e ish bllokut. Ambienti ndodhet ne nje ndertese te vecuar, open space. Zona eshte e qete dhe ambienti ofron kushtet maksimale per te ushtruar aktivitetin tuaj.

Cmimi eshte shume i mire per vendndodhjen e saj.

Per nje vizite prane saj mund te kontaktoni.

Location