Zyre me Qira tek Rr Sami Frasheri me pamje nga rruga kryesore

€300 Per muaj

Description

Zyre me Qira tek Rr Sami Frasheri me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar afer me Rr Myslym Shyri, pamja eshte nga rruga kryesore tek nje pallat i ri. Ambjenti eshte i kendshem me ngrohje dhe ndricim natyral. Banjoja eshte e perbashket me dy zyra te tjera te cilat jane pjese e te njejtit seksion. Ambjenti eshte i pershtatshem per zr Arkitektesh – Design Studio, zr Avokatie ose biznese te ndryshme. Pallati eshte i mireadministruar dhe me ashensor.

Per cdo informacion ose nje vizite prane kesaj prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Location