Loading...

Zyre per Qira ne nje qender biznesi

2,000€ per muaj

Pershkrimi

Zyre per Qira ne nje qender biznesi pjeserisht e mobiluar, me hapesira te bollshme dhe te mireorgannizuara. Ky ambient organizohet ne nje recepsion, 3 dhoma, korridor dhe 2 tualete.

Per nje vizite prane kesaj zyre mund te na kontaktoni.

Vendodhja