Loading...

Zyre per qira prane Gjykates se Larte

600€ ne muaj

Pershkrimi

Zyre per qira prane Gjykates se Larte. Zyra ndodhet ne nje pallat te mire dhe cilesor. Organizimi i saj eshte shume i mire, recepsioni ne hyrje, 2 ambiente pune dhe tualet.

Per me shume info dhe nje vizite prane tij na kontaktoni.

Vendodhja