Zyre per qira prane Kompleksit TID

€350 Per muaj

Pershkrimi

Zyre per qira prane Kompleksit TID. Zyra ndodhet ne nje kompleks ku eshte i populluar, si me banore ashtu dhe me biznese. Ka ndricim te bollshem natyral fale dritareve te xhamit. Siperfaqia e zyres eshte 32 m2, e kendshme dhe e kompletuar.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Location