Loading...

Zyre per qira prane Postes Shqiptare

750€

Pershkrimi

Zyre per qira prane Postes Shqiptare dhe rruges M.SHyri ne nje pallat cilesor te ndertuar vitet e fundit. Zyra ka planimetrine e nje apartamenti 2+1 me hapesira te bollshme. Ajo organizohet ne nje salle te madhe pritjeje, 2 dhoma standarte dhe 2 tualete.

Per ta vizituar nga afer jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Vendodhja