Loading...

Zyre per qira prane Rruges Bogdaneve

280€ Per muaj

Pershkrimi

Zyre per qira prane Rruges Bogdaneve. Zyra eshte me siperfaqe 28 m2. Zyra ka nje tualet dhe jepet per qira bosh. Pallati ku ndodhet ajo eshte cilesor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja