Zyre per qira prane rruges Myslym Shyri

550€

Pershkrimi

Ambient zyrash per qira prane rruges Myslym Shyri. Ato ndodhen ne katet e larta te nje pallati te ri shume cilesor, i pajisur me ashensor. Zyra organizohet ne 3 dhoma standarte, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Hapesirat jane te mireorganizuara, me ndricim te bollshem natyral. Vendodhja eshte vetem 2 minuta nga Shallvaret dhe Taiwani.

Per nje vizite prane tyre, na kontaktoni

Location