Loading...

Zyre per Qira prane stadiumit Dinamo

805€ ne muaj

Pershkrimi

Zyre per Qira prane stadiumit Dinamo, ne nje pallat te ri dhe sapoperfunduar. Ambienti eshte apartament ne planimetri i organizuar ne dhome ndenjeje te bollshme , 2 dhoma bosh, 2 tualete dhe 2 ballkone. Preferohet kontrate afatgjate dhe eshte ideal per zyra.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja