Properties Search

336 Properties Found

Vile per shitje prane TEG

Lunder 1 1045, Tirane Tiranë, Lundër 1 1045, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Vile per shitje prane TEG, ne nje rezidence te perfunduar dhe tashme…

Cmimi 520,000€
Trego detajet

Shitet Apartament 2+1 prane RTSH

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane RTSH apo Liceut Artistik. Apartamenti ndodhet ne nje…

Cmimi 240,000€
Trego detajet