Loading...

Property Status: Dhene me Qera

61 Properties Found

Apartament modern 2+1 per Qira

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament modern 2+1 per Qira, prane St. Qemal Stafa dhe Parkut te…

Cmimi 1,200€ ne muaj
Trego detajet