Property Status: Me Qera

145 Properties Found

Vile per Qira prane Liqenit te Thate

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania

Show details

Description

Vile per Qira prane Liqenit te Thate, e sapoperfunduar, mes gjelberimit dhe…

Price €3,000 ne muaj
Show details

Apartament 2+1 prane Librit Universitar

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament 2+1 prane Librit Universitar. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem dhe komod,…

Price €650 ne muaj
Show details

Apartament per Qira prane TVSH-se

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament per qira prane  TVSH-se,ne nje ndertese cilesore me administrim 24 ore,  Apartamenti…

Price €800 per muaj
Show details