Property Status: Për Shitje

155 Properties Found

Super apartament (dubleks) per Shitje

Rruga Pjetër Budi, Tiranë, Albania

Show details

Description

Super apartament (dubleks) per Shitje, vendodhja prane Instituttit te Higjenes, pallat i…

Price €320,000
Show details

Shitet Apartament cilesor me verande

Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania

Show details

Description

Shitet Apartament cilesor me verande prane Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti…

Price €165,000
Show details