Property Status: Për Shitje

164 Properties Found

Shitet Apartament cilesor me verande

Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania

Show details

Description

Shitet Apartament cilesor me verande prane Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti…

Price €165,000
Show details