Property Status: <span>Për Shitje</span>

181 Properties Found

Shitet Apartament cilesor me verande

Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania

Show details

Description

Shitet Apartament cilesor me verande prane Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti…

Price €165,000
Show details