Property Type: Komerciale

85 Properties Found

Ambient komercial per shitje

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania

Show details

Description

Ambient komercial per shitje ne rrugen Siri Kodra. Ambienti eshte i pershtatshem…

Price €100,000
Show details

Jepet me qira ambient komercial

Komuna e Parisit, Tirana, Albania

Show details

Description

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit. Ambienti…

Price €5,076 per muaj
Show details

Ambient Zyrash per Qira prane Toptani Center

George W Bush Nr 20, @Pedonalja , Perballe Parlamentit, Kulla 1 Kati 2 TEL# +355 67 3'DELANO', Tiranë 1001, Albania

Show details

Description

Ambient Zyrash per Qira prane Toptani Center. Vendodhja e ketij ambienti eshte…

Price Na kontaktoni
Show details

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Hapesirat…

Price €1,200 Per muaj
Show details