Property Type: <span>Zyrë</span>

37 Properties Found

Ambient Zyrash per Qira prane Toptani Center

George W Bush Nr 20, @Pedonalja , Perballe Parlamentit, Kulla 1 Kati 2 TEL# +355 67 3'DELANO', Tiranë 1001, Albania

Show details

Description

Ambient Zyrash per Qira prane Toptani Center. Vendodhja e ketij ambienti eshte…

Price Na kontaktoni
Show details

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Hapesirat…

Price €1,200 Per muaj
Show details