Property Status: Për Shitje

153 Properties Found

Shitet apartament prane Liqenit

Rruga Liqeni i Thate, Albania

Show details

Description

Shitet apartament prane Liqenit te Thate, brenda nje kompleksi qe eshte i…

Price €110,000
Show details

Shitet Apartament 1+1 prane RTSH

Rruga e Elbasanit, Tirana 1000, Albania

Show details

Description

Shitet Apartament 1+1 prane RTSH ne nje pallat cilesor me administrim dhe…

Price €165,000
Show details