Property City: Tiranë

289 Properties Found

Shitet apartament ne Don Bosko

Don Bosco, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet apartament ne Don Bosko, ne nje kompleks cilesor te perfunduar dhe…

Cmimi 135,000€
Trego detajet

Zyre per qira prane Piramides

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Zyre per qira prane Piramides ose Blv. Deshmoret e Kombit. Ajo ndodhet…

Cmimi 2,100€
Trego detajet