Loading...

Archives: Properties

Real Estate Property

240 Properties Found

Vile per qira prane TEG

Long Hill Residence, Lundër, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Vile per qira prane TEG, ne nje kompleks te bukur dhe te…

Cmimi 2,800€
Trego detajet

Shitet Apartament prane Gardes

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet Apartament prane Gardes ne nje pallat relativishte te ri vetem 2…

Cmimi 540,000€
Trego detajet