Loading...

Shitet Vile ne kompleksin Long Hill

850,000€

Pershkrimi

Shitet Vile ne kompleksin Long Hill, ne zonen e Lundres. Vila eshte e kompozuar ne dy kate me nje oborr fantastik te gjelberuar dhe 2 poste parkimi. Ne katin perdhe ndodhet nje sallon ndenjeje i madh me oxhak funksional dhe pamje fantastike te gjelberimit, kuzhina pjeserisht e vecuar, depo dhe nje tualet. Ky kat dritare te medha dopio xham me pamje fantastike te gjelberimit te oborrit. Kati i dyte organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje, librarie-studimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande te kosiderueshme. dhoma matrimoniale ka tualetin e pervetshem si dhe garderope te hapur. Arredimi i viles eshte cilesor dhe me shije ashtu sic duket dhe ne foto. Kopmleksi ne te cilin ndodhet vila eshte nder me te preferuarit ne zone dhe ka facilitete te shumta (pishine, bar kafe, restorant) per te bere nje jetese sa me komode.

Per nje vizite prane saj apo me shume detaje jeni te mirepritur.

Vendodhja