Property Feature: Central Heating

17 Properties Found

Shitet apartament prane RTSH

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet apartament prane RTSH. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje…

Cmimi 242,000€
Trego detajet

Jepet me qira ambient komercial

Komuna e Parisit, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit. Ambienti…

Cmimi 5,076€ per muaj
Trego detajet

Apartament me qira 3+1 prane Liqenit

Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament me qira 3+1 prane Liqenit dhe Parkut Kombetar. Apartamenti ka hapesira…

Cmimi 1,700€ ne muaj
Trego detajet