Apartament 3+1 per Qira prane Presidences

€1,600 per muaj

Description

Apartament 3+1 per Qira prane Presidences, ne nje pallat cilesor dhe me siguri 24 ore. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe hapesirat e tij jane te bollshme. Dhoma e ndenjejes eshte e madhe dhe kuzhina prane saj, eshte e vecuar. Dy nga dhomat jane te orientuara nga jugu, njera eshte dopio dhe tjetra  teke dhe kane nje tualet te perbashket. Ne korridor ndodhet dhoma e trete e cila eshte e arreduar per femije apo miq dhe tualeti i dyte i ketij apartamenti. Gjithashtu ky apartament ka 2 ballkone ku njeri eshte pothuajse si nje verande e vogel relaksuese dhe nje vend parkimi ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij apo me shume info mund te na kontaktoni.

Location