Loading...

Property Feature: Dhomë Tharje

5 Properties Found

Apartament 2+1 per Qira prane Parkut

Rruga Skerdilajd Llagami 1010, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament 2+1 per Qira prane Parkut dhe St. Qemal Stafa. Apartamenti eshte…

Cmimi 1,200€ ne muaj
Trego detajet

Jepet per Qira Apartament 1+1

Rruga Dervish Hima, Tirana, Shqipëria

Trego detajet

Pershkrimi

Jepet per Qira Apartament 1+1 prane St. Qemal Stafa ne nje pallat…

Cmimi 750€ ne muaj
Trego detajet

Unique Villa for Rent

Rruga Dervish Shaba, Mjull-Bathore, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Unique Villa for Rent, located in the suburb of Tirana near shopping…

Cmimi 5,000€ per month
Trego detajet