Property Feature: Ftohje Qendrore

110 Properties Found

Apartament i bukur 2+1 per Qira

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament i bukur 2+1 per Qira prane Stadiumit Qemal Stafa dhe Rruges…

Price €800 per muaj
Show details

Zyre per Qira pjese Qendre Biznesi

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania

Show details

Description

Zyre per Qira pjese Qendre Biznesi, prane qendres se Tiranes. Zyra ndodhet…

Price €1,890 Per muaj
Show details

Apartament per qira prane Piramides

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania

Show details

Description

Apartament per qira prane Piramides ne nje ndertese prestigjoze. Apartamenti ndodhet ne…

Price €1,800 per muaj
Show details