Loading...

Property Status: Me Qera

125 Properties Found

Apartament per qira ne ishbllok

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament per qira ne ishbllok, i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine,…

Cmimi 800€
Trego detajet

Zyre per qira ne ishbllok

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Ambientet…

Cmimi 1,500€
Trego detajet

Vile per qira prane TEG

Long Hill Residence, Lundër, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Vile per qira prane TEG, ne nje kompleks te bukur dhe te…

Cmimi 2,800€
Trego detajet