Property Status: <span>Për Shitje</span>

181 Properties Found

Apartament 2+1 per shitje

Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Albania

Show details

Description

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Liqenit. Apartamenti ka hapesira te…

Price €95,000
Show details

Shitet apartament 1+1

Bougainville Beach Resort, Sarande, Albania

Show details

Description

Shitet apartament 1+1 ne nje nga vendet me te preferuara ne Sarande.…

Price €85,000
Show details

Apartament 3+1 per shitje

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit. Hapesirat e…

Price €105,000
Show details

Apartament 2+1 per shitje

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament 2+1 per shitje prane zones se “Brrylit”. Apartamenti eshte i organizuar…

Price €70,000
Show details

Shitet dhe jepet me qira apartament

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania

Show details

Description

Shitet dhe jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti…

Price €100,000
Show details