Loading...

News

Jepet me qera 1+1 te kompleksi vizion plus

Jepet me qera 1+1 te kompleksi vizion plus. Apartamenti  eshte i pozicionuar ne katin e 4 ne nje pallat te ri me ndertime cilesore, me ashensor . Ka nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, koridor dhe  tualetin. Eshte e mobiluar mire dhe ka orjentim Jug-Perendim.

Per nje vizite rreth prones na kontaktoni

0689047827

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.