Ambient zyre me Qira ne ishbllok

€12 Euro/m2

Pershkrimi

Ambient zyre me Qira ne ishbllok, mbi katin e dyqaneve ne nje pallat te ri. Ky Ambient ka hapesira te mireorganizuara ne: korridor, 2 dhoma standarte, 1 tualet, dhome te vogel. Gjithashtu ambienti ka dhe 1 salle te madhe me tualet te pervetshem. Vendodhja eshte lehtesish e aksesueshme dhe prane bizneseve te ndryshme komerciale. Ambientet kane ndricim natyral te bollshem dhe jane pjeserisht te arreduar.

Per nje vizite prane tyre mos hezitoni te na kontaktoni.

Location