Property Feature: Ballkon

200 Properties Found

Shitet apartament prane Liqenit

Rruga Liqeni i Thate, Albania

Show details

Description

Shitet apartament prane Liqenit te Thate, brenda nje kompleksi qe eshte i…

Price €110,000
Show details

Apartament 3+1 me qira

Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania

Show details

Description

Apartament 3+1 me qira prane Kopshti Zoologjik, pjeserisht i arreduar. Apartamenti ka…

Price €500 Per muaj
Show details

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Hapesirat…

Price €1,200 Per muaj
Show details

Shitet Apartament 1+1 prane RTSH

Rruga e Elbasanit, Tirana 1000, Albania

Show details

Description

Shitet Apartament 1+1 prane RTSH ne nje pallat cilesor me administrim dhe…

Price €165,000
Show details

Apartament 3+1 per Qira

Sheshi Italia, Tiranë, Albania

Show details

Description

Apartament 3+1 per Qira prane Stadiumit Air Albania, ne nje pallat te…

Price €1,000 Per muaj
Show details