Loading...

Apartament per qira me pamje bukur te Tiranes

1,200€

Pershkrimi

Apartament per qira prane Presidences dhe Parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese shume te mire, ne katet e larta me orientim shume te mire Lindje Jug. Planimetria eshte e organizuar: dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tuatele dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i arreduar totalisht me te gjitha kushtet per nje jetese te rehatshme.

Cmimi eshte bruto, ne te perfshihen taksat dhe nje garazh.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja