Loading...

Apartament per qira prane Drejtorise Policise

550€

Pershkrimi

Apartament per qira prane Drejtorise Policise. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri, i mirembajtur dhe i pajisur me ashensor. Zona ka lokacion te favorshem pasi eshte e aksesueshme me rruget kryesore, si dhe nje teresi sherbimesh dhe facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar kendshem dhe ka ndricim natyral te bollshem fale poziconit qe ka.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja