Loading...

Shitet godine prane zones se Liqenit

330,000€

Pershkrimi

Shitet godine prane zones se Liqenit. Godina eshte 3 kateshe me punime cilesore dhe i mirembajtur. Zona eshte nje nder te kerkuarat pasi eshte e zhvilluar, ka akses me rruget kryesore ku te ofron mundesi per zhvillim te bizneseve. Kati i pare eshte komerciale ku sherben per ambiente biznesi, ndersa dy katet e mesiperme jane apartamente te cilat kane akses nga shkallet e jashtme te godines. Siperfaqia e ambientit komercial ne katin perdhe eshte 73m2 ndersa ajo e dy apartamenteve eshte njeri 80m2 dhe tjetri rreth 100m2. Planimetria e dy apartamenteve ne secilin kat organizohet ne, 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara, me punime cilesore te bera nga pronari, te arreduara kendshem si dhe kane ndricim te bollshem natyral. Cmimi total per te gjithe godinen eshte 300000 euro. Mundesi shume e mire per investim dhe banim.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja