Ambient komercial per qira

2,900€ Per muaj

Pershkrimi

Ambient komercial per qira. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuarat ku ofron sherbime dhe facilitete. Ambienti eshte i kompozuar ne 2 kate, me siperfaqe totale 300 m2. Ka funksionuar si palester dhe eshte gati si e tille. Ambienti ka 2 suana, dhomat e nderrimit, dushet dhe tualetet nga 1- per kat. Gjithashtu ka 2 poste parkimi ne katin nentoke, te perfshira ne cmim..Ambienti ka fasada xhami te medha qe mundesojne ndricim natyral maksimal dhe reklamim biznesi. Cmimi i qirase eshte 2900 Euro/muaj.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Features

Location